Vanad pildid uues mängus

Paljudele meeldib kõrvutada fotosid stiilis „uus“ ja „vana“ või „enne“ ja „pärast“.  Mõnikord on aastate jooksul toimunud muutused kohe näha, teinekord tuleb jälle hoolikamalt vaadata, et neid üldse märgata. Koostöös Ajapaiga pildipangaga (Ajapaik.ee) panime kokku mängu, kus vanade fotode järgi tuleb Tallinna vanalinnas samad paigad üles otsida, neid omavahel võrrelda ja esitatud ülesandele õige vastus leida.

Kuna tahvelarvuti on noor ja Tallinn vana, siis ei saa oodata, et tahvelarvuti „mäletaks“ vanade objektide asukohti väga täpselt.  Nii on teil mängu jooksul rohkem põnevust ja otsimis- ning leidmisrõõmu.

Mäng käib 10-tolliste tahvelarvutite abil ning õigesse piirkonda juhatatakse ajas rändajad tahvelarvuti GPS abil. „Parajalt vara“ avaneb teie arvutis ajalooline foto. Teil tuleb seda pilti vaadates õige koht üles leida ja lahendada igas punktis üks ülesanne.

Kolmkümmend fotot, mille võttekohti peate te hakkama otsima, garanteerivad põnevust kaheks tunniks. Mängu saab alustada vanalinna suvalisest punktist.

„Uus ja Vana“ mäng on hetkel letialune kaup ja kodulehelt seda veel ei leiagi! Nagu vanasti defitsiitset kaupagi, siis saate seda tutvuse korras või õige salasõna teadmisel. Mängu tellimiseks kirjuta See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.


Nipernaadi rännak maastikumängMeeskonnakoolitused