Tourest 2014 eriline võidu spikker on …

Palju õnne kõigile, kes turismimessi külastades leidsid üles ka meie giidide kloonid ja haarasid omale voldiku ehk Seikluste spikriga palju ideid.

 
Nagu lubatud, siis oli nende seas ka üks eriline voldik, mille omanik saab 2014. aastal tasuta seigelda kuni 1000€ eest.

Nüüd on olnud aega voldiku sisuga tutvuda ja otsida sealt hoolega erilisi märke. Kui kõik teised voldikud olid tavalised, siis erilisel võiduvoldikul on Alutaguse karu pildi peal prillidega.

Vaata nüüd oma voldik üle ja kas Sinu karul oli prillid peas?!

Ja kui on, anna endast märku! See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või tel.56632979! Ning tule meie juurest läbi ja anname auhinna üle!

Ps. Ise ei tasu hakata karule prille pähe joonistama, spikril on ka veel teisi erilisi märke, mida vaatame üle kohapeal.

NB! Kui sinu käes oleval karul on nägemine hea ja ta on ilma prillideta, et tasu voldikut veel väga sügavale ära panna.  Kui 1 nädala jooksul ei ole prillidega karu välja tulnud, anname teada, milliste pisut erinevate märkidega on veel 10 voldikut. Ja auhinna võidab keegi teine õnnelik. Muidu jääb väärt auhind äkki välja andmata.


TÄIENDATUD 04.03

Kahjuks prillidega karuga voldikut ühe nädala jooksul meile keegi ei toonud. Seega, see karuga võidu voldik enam ei kehti.

Auhinnasaamiseks tasub aga nüüd veelkord heita pilk samale voldikule. Lisaks karule oli jagatud voldikute seas veel erilisi ja märgistatud voldikuid. Nende hulk oli suur ja seepärast kehtib nüüd reegel, et võidab see, kes annab erilisest voldikust märku esimesena.

Kui sinu voldikus on Pakri saarte kajakimatka pildil lendamas taevas ka (juurde joonistatud) linnud, siis anna endast kohe märku See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. !

NB! Auhinna võidab 1 inimene - esimesena erilisest voldikust teatanu!

b_300_190_16777215_00_images_blogi-pic_2014-02-13_16.jpg


Nipernaadi rännak maastikumängMeeskonnakoolitused