Uuendatud! Löö kaasa uute küsimuste väljamõtlemisel!

Kuulutame välja huvitavate ja uudsete meeskonnaküsimuste konkurssi! Ootame Teilt küsimusi, mille vastuse saamiseks peaks tiim tegema koostööd. Vastused ei tohiks olla niivõrd faktidel põhinevad, vaid vastus võiks selguda tiimitöö tulemusel.

Näiteks: Kas tavaline inimene suudab lakkuda oma küünarnukki? Jaa! Ei? Võib-olla. Kui koheselt vastust ei tea, saab ju igaüks ise järgi katsetada. Meie aga ootame veelgi keerulisemaid ja huvitavamaid küsimusi, millele vastuse selgitamiseks on tarvis mitut tiimiliiget.


Eesmärgiks on panna inimesed rohkem tegutsema ning veelgi rohkem omavahel koostööd tegema! Küsimused lähevad käiku Loquiz mängu uutesse eriteemalistesse mänguversioonidesse.

Parima küsimuse koostaja saab auhinnaks uhke tahvelarvuti koti, mis on eelkõige disainitud väljas liikumiseks ning kasutamiseks.

Konkurss lõppeb 15.veebruaril kell 12.00, kui kuulutame välja võitja!

Uuendatud 15.02!
Meie küsimuste konkurss on jõudnud selleks korraks lõpule! Aitäh kõigile osavõtjatele - saime omajagu uusi ja huvitavaid ideid. Nagu lubatud, siis huvitavaim küsimus saab auhinnatud - parima küsimuse saatis meile Niidy! Palju õnne, küsimus oli nii hea, et lisaks lubatud tahvelarvuti kotile saab Niidy lisaks ühe Loquiz mängu Tallinna Vanalinnas.

Aitäh veelkord kõigile ning seikluslikku nädalavahetust! ;)


Nipernaadi rännak maastikumängMeeskonnakoolitused