Uus meeskonnamäng Loquiz

Värskelt on valmis saanud uus „Lihtne ja Lõbus“ tüüpi mäng – Loquiz!

Uue mängu kõige suurem muudatus kõikide muude meeskonnamängudega on abivahend – nüüd on paberi ja pliiatsi või väikese käsi GPS’i asemel igal tiimil kaasa suur 10 tolline tahvelarvuti. Ning kasutusel on uus ja spetsiaalselt sellele mängule programmeeritud Loquiz tarkvara, mis kogu mängu juhib.

Loquiz


Mängus ei ole pabereid ja pliiatseid, kogu mäng toimub seadme suurel puutetundlikul ekraanil. Spetsiaalselt selleks mänguks valmistatud tarkvara teeb mängu lihtsaks ja mugavaks ka tehnikavõõrale mängijale. Ja 10 tolline ekraan on ikka suur ja mugav!

Lühidalt öeldes on Loquiz eriline viktoriin maastikul, mille võidab meeskond, kes vastab vähimale arvule küsimustele! Õige strateegia, tiimitöö ja planeerimine on tähtsal kohal. Mängu nö "vanaisa" on Nagu Nupud Laual mäng ja uues mängus võib leida sarnasusi vanema mänguga.

Tahvelarvutid koos uue Loquiz tarkvaraga võimaldab mängu lisada täiesti uut tüüpi küsimusi, mida varem üheski meeskonnamängus kasutatud ei ole.  Nüüd saame koostada kiirelt personaalseid ja ürituse teemaga haakuvaid mänge. Tekstilistele küsimustele saab lisada juurde: pilte, helifaile ja videot. Või küsimusi esitabki keegi hoopis videos!

Lisaks on Loquiz mängus alati hulk küsimusi, kus pead maastikul uurima objekte, nuputama ja leidma õige vastuse.

Mõned ideed, kus saab Loquiz mängu personaalseks muuta:

*Koolitused – peale jutu osa saab mänguliselt kontrollida või kinnistada päeval räägitud teemasid.

*Tiimiüritused – ühist meeskonnatunnet kasvatavad mängud, kus küsimused on tiimiliikmete enda kohta.

*Õuesõpe – põnev mäng tahvelarvutiga on hea võimalus ahvatleda koolilapsi liikuma ning seeläbi ka kinnistada koolis õpitut.

*Virtuaalgiid – mäng juhatab läbi põnevate objektide ja jutustab õiges kohas ka infot ajaloo kohta

*Toote tutvustused – kui tahad tutvustada edasimüüjatele uut toodet, siis on hea võimalus seda teha väikese võistluse käigus, kus toote teemaliste küsimuste juures on pildid või video.

Loomulikult on meil varnast võtta hulk uusi küsimusi üritustele, kus mängu teema ei ole oluline. Loquiz mängu saab mängida aastaringselt seminaride jätkuks, suvepäevadel ja muudel üritustel, kus põnevat meeskonnamängu vaja.

Uute tehniliste võimalustega on tiimide tulemusi võimalik jälgida reaalajas.  Suurel üritusel on võimalik mängu tulemusi kuvada suurel ekraanil nagu golfivõistlusel! Pidevalt on näha iga tiimi seis, õigesti vastatud küsimused, läbitud kilometraaz ja palju muud.

Tegelikult on uuendusi ja uudseid võimalusi Loquiz mängus veel mitmeid. Loe siit mängust täpsemalt või tule mängima!


Mõned küsimuste näided:
LoquizLoquizLoquizLoquizLoquizLoquizLoquizLoquizLoquizLoquiz

Loquiz


Nipernaadi rännak maastikumängMeeskonnakoolitused