Osalejad

28Apr2010

Aerutama lähevad Bert, Mihkel ja Eric. Aga tegelikult "osaleb" ekspeditsioonil palju rohkem inimesi. Ka sina võid osaleda kui soovid!

 

Bert Rähni – matka juht ja navigatsiooni ning kommunikatsiooni eest vastutav isik. Aerutamisega tegelenud 5 aastat, sellest 3 grupijuhina seikleja.com matkadel. Mägimatkajana vallutanud tipud Mount Blanc (4800m), Elbrus (5600m), Lenin (7134m). Osales Tallinn-Helsingi aerutamisel 2003.aastal.

 

Eric Hints – matkaja, tekstiraportite saatja ning tehniliste küsimuste lahendaja. Aerutamisega tegelenud 5 aastat. Sellest grupijuhina seikleja.com matkadel 3 aastat. Viimase kahe aasta jooksul viinud läbi mereaerutamise alaseid koolitusi giididele. Mägimatkajana vallutanud tipud Elbrus (5600m) ja Lenin (7134m). Juhtis Tallinn-Helsingi ületust kajakil 2003.aastal

 

Mihkel Sagar - viimasel hetkel liituja. Noor jõujäär. Paadunud optimist. Ei suuda ennast huvitavatest asjadest eemale hoida. Täpne roll selgub matka käigus, aga selge on, et kolmekesi on õnnestumise tõenäosus tunduvalt suurem kui kahekesi.

 

Lisaks aerutavad paljudel etappidel meiega koos aerutamishuvilised. Näiteks plaanivad esimesel etapil kampa lüüa olümpiahõbe Jüri Jaanson ja aerutamisfänn koolitaja Aivar Haller.

 

Taustajõudude eest vastutab Alar (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.). Tema vastutab kiirkommentaaride andmise eest kõigile huvilistele, aerutamishuviliste kampalöömise koordineerimise eest ning ka varustustöö eest ekspeditsiooni jooksul.


Nipernaadi rännak maastikumängMeeskonnakoolitused