Korraldame nüüd tõukekelgu matkasid!

Soetasime 20 uhiuut Kickspark Max tõukekelku ja hakkame nendega matkasid korraldama.

Tõukekelkudega saab matkata merejääl ja kinnitambitud lumega metsaradadel. Tõukekelkude metalljalastele saab kinnitada 5,6 cm laiused suusad, mis teeb sõitmise võimalikuks ka lumekoorikul. Merel on kihvt libistada lumeta jääl, uisumatkadega sarnaste tingimuste korral. Kuid kuna tõukekelgu jalas on uisuterast tunduvalt laiem ja pikem, kannatab see palju kehvemaid tingimusi. Teine hea olukord tõukekelgu matkaks merel tekib tavaliselt talve teises pooles, siis kui merejää olev lumi muudetakse tuule ja päikese mõjul kõvaks. Sel ajal on lahe matkata väikesaartele, näiteks Kesselaiule, Hobulaiule ja Pakritele. Heade jääolude korral võib ette võtta ka pikemaid mitmepäevaseid teekondi, näiteks üle Väinamere Hiiumaa laidudele või Vormsile.

Metsas on tõukekelkudega kihvt matkata saaniradadel ja väikestel metsateedel. Seal saab võtta tõuse ja laskuda. Metsaradadel on kihvt nautida talvist loodust ja pidada pikniku.

Lisaks matkade korraldamisele hakkame tõukekelke ka rentima. Tõukekelku saab lihtsa vaevaga kokku pakkida ja sõiduautoga transportida.

Lisainfo saamiseks võta ühendust Berdiga See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 5137141

b_300_190_16777215_00_images_Tukekelgumatk_jaan2014_11.JPG


Nipernaadi rännak maastikumängMeeskonnakoolitused