Meenuta seiklusi ja võida puhkus Roosta Puhkekülas!

Roosta Puhkeküla on meie kõige esimene ja kõige vanem koostööpartner majutusasutuste seas – juba 11 aastat. Hiljaaegu Roostal vanu aegu meenutades tuli mõte, koguda ka teiste muljeid kokku. Ja mitte ainult Roostal juhtunud, vaid kõikide meie seiklustel. Nii vanemaid, kui värskemaid!

Meenuta midagi toredat, lõbusat, põnevat, jahmatama panevat, kummalist, mis Sul mõne 360 KRAADI mängust või matkast meelde on jäänud!

Jaga meiega täiesti vabas vormis mõnda muljet või emotsiooni! Pane paar sõna või lauset meile kirja ja saada meiliga aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Ootame tagasisidet selle kohta, mis meie seiklustest meelde on jäänud. Ära unusta ka kirja panna, mis seiklusel osalesid!
 
Tänutäheks loosime kõikide muljetajate vahel välja puhkemaja kahele inimesele Roosta puhkekülas vabalt valitud ajal 2014.a. jooksul (välja arvatud 23.06.2014 ja 31.12.14). 

Kes ei ole veel Roostal käinud, on paljust ilma jäänud! Õhk on nii puhas, et mine või osoonist segaseks. Linnulaul ja merekohin. Liivarand. Surfarite lemmikpaik. Tennis, bowling... Vt www.roosta.ee

 


Üks Roosta majake kahele (mahutab ka 4) üheks ööks koos hommikusöögiga võib oodata just Sind! 

Aega muljete jagamiseks on aega kuni 31. märtsini. Loosimine toimub 2. aprillil.
Võitja nime avaldame kodulehel www.360.ee ja teavitame võitjat personaalselt.

 

 


Nipernaadi rännak maastikumängMeeskonnakoolitused