Loe edasi...

Novembris saab hoo sisse Pikema Sõpruse Päeva kampaania, mille eesmärk on panna mehed iseendast rohkem hooolima ja oma tervisele tähelepanu pöörama. 

 

360 KRAADI julgustab ja kutsub kõiki mehi üles veetma  novembris koos sõpradega üks vinge Pikema Sõpruse Päev.  Kui sõpruskonnaga on tervisekontrollis käidud, siis on hea võimalus veeta ca 2h värkses õhus mõõdukalt liikudes ja saada osa Pikema Sõpruse meeskonnamängust.

 

Kahe tunni jooksul liigute 3-4 liikmelistes tiimides maastikul ning püüate leida vastuseid erinvatele küsimustele ja saate üheskoos lahendada ülesandeid. Abimeheks anname igale tiimile kaasa ka nutika abivahendi. 

 

Meeskonnamänge saab mängida: Tallinnas, Tartus, Pärnus, Viljandis, Haapsalus, Rakveres, Võrus, Põlvas, Valgas, Paides, Raplas. 

 

Selleks pole vaja teha muud, kui: 

  1. leia aeg, mis sobiks sulle ja Su 11 sõbrale (võib olla ka rohkem);
  2. anna märku millal ja kus soovid oma seltskonnaga meeskonnamängu mängida;
  3. osale meeskonnamängus ning ära unusta sel päeval ka tervisekontrolli.

 

Seiklusmängu saab mängida alates 12-liikmelise seltskonnaga terve novembri kuu jooksul ning seiklusmängule kehtib 20% soodustus. 12 osalejaga grupi puhul on korralduse tasu 290€ + km 20%. 

 

Leia aeg iseenda ja oma sõprade jaoks ning pikenda tervelt elatud aastaid!

 

Kui soovid sõpruskonnaga mängida mõnda teist 360 KRAADI seiklusmängu, siis kõikide mängude korraldustasu on novembris 20% soodsam. 

Pakkumine kehtib gruppidele alates 12 liikmest novembri kuu jooksul broneerides ja mängides. 

Meie mängudele saad pilgu peale visata www.360.ee

 

Lisainfo saamiseks ja mängu broneerimiseks saada kiri See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või helista Tiinale ja küsi lisainfot: 56632979

 

 

Rohkem saad lugeda Pikema Sõpruse Päevast siit.

 

Galerii: erinevate alade sportlased võtsid teineteiselt mõõtu moodsas orienteerumises!

Viiendat aastat toimuv Eesti Olümpiakomitee Spordinädal sai täna alguse meeleoluka orienteerumisvõistlusega. 

Vaata lähemalt galeriist!

Läinud nädalal toimus  esmakordselt koostöös Eesti Seljaajusonga ja Vesipeahaigete Seltsi noorte ning rahvusvahelise katusorganisatsiooniga  International Federation Spina Bifida and Hydrocephalus läbi viidud rahvusvaheline projekt „ My Rights: Independent living, Activism and participation for young people with Spina Bifida ja Hydrocephalus.“ 

Seminaril osalesid seljaajusonga ja/või vesipea diagnoosiga noored kaheksast erinevast riigist: Türgist, Kreekast, Rootsist, Bulgaariast, Eestist, Inglismaalt, Hispaaniast ja Montenegrost. Ürituse eesmärk oli õpetada noortele projektide juhtimist oma koduriigis, et teada ning tunda oma õiguseid elades erivajadusega,  jagada kogemusi toimetulekust suhete valdkonnas ning läbi viia eneseületust nõudev aktiviteet väliskeskkonnas, mis kujunes ka kõige meeldejäävamaks. 

Seiklusfirma 360 korraldas noortele põneva avastusmängu  Tallinna vanalinnas. Mängu eesmärk oli vanalinna ligipääsetavuse kaardistamine läbi liikumispuudega inimese kogemuse. Seiklusfirma 360-ne esindaja Tiina Lauri sõnul oli see ka neile esmakordne kogemus, luua mäng arvestades osavõtjate liikumiskeerukust Vanalinnas. Lisaks olime seltsi poolt ettevalmistanud ka kleepsud „Accessible Tallinn“: punane, roheline või kollane logoga kleeeps, näitamaks antud koha võimekust liikuda puudega inimese jaoks. 

Mängu tulemusena selgus, et Tallinna Vanalinn on väga keeruline ka füüsiliselt väga võimeka ratastooliga kodaniku jaoks, kuna kõrged äärekivid ning munakivi tee tegid liikumise füüsiliselt raskeks. 

Kogu koolitus lõppes 20.ndal augustil Eesti taasiseseisvumispäeval Andrea Bocelli kontserti külastusega, kus Eesti Seljaajusonga ja Vesipeahaigete Seltsi ja Põhja-Eesti Pimedate Ühingu liikmed tegid maailmakuulsale tenorile tänuavaldusena punktkirjas kirja ja Arvo Pärdi CD „Lapsepõlve lood“ koos punktkirjas lauludega, milles tänavad Bocellit oma imelise hääle jagamise eest paljude inimestega üle maailma.

Vaata pilte siit.

14Mär2019

Osalejate suure huvi tõttu paneme oma renditiimi välja ka Türi-Tori kiirlaskumisel (13.04.19). Pakume omalt poolt transporti starti ning hiljem korjame oma paadid kokku finishist!

20Nov2018

Nii nagu igal eelnevatel aastatel oleme ka sel aastal Võhandu maratonil kohal ning rendime varustust. 

Tegus aeg on hoo sisse saanud - nädal tagasi oli meie tiim siin ja seal suurte seiklustega toimetamas. Seiklus omaette on iga aastaseks traditsiooniks saanud Võhandu maraton, kuhu meie kahesed süstad saavad välja renditud juba aasta alguses, sest huvilisi on aasta-aastalt kasvavas joones. Peab mainima, et osalejaid oli sel aastal rekordarv ja melu oli väga võimas! EV100 auks 100 km jõel ühe päevaga!

Eesti Vabariigi 100da juubeli puhul teeme mõned erilised matkad mis toimuvad 2018 aasta jooksul. Meie seikluste ampluaa on õnneks kirju ja tegevused seinast seina, seega peaks olema midagi igale maitsele. Oleme välja valinud tegevusi pigem vähe aga selle eest on letil parimad. Nagu öeldakse pakume ainult magusaid ladvaõunu.

Tule löö kampa! Selle suve ainulaadne võimalus osaleda plaanilisel kajakimatkal Tallinna lahel koos Galileo võttemeeskonnaga.

13Mär2018

Laupäeva 7 aprill kell 10 avab uksed Matkamess. Messil on aega matkata kuni kell 18.00ni. Kohapealt saab osta erinevat matkavarustust. Lisaks saab juttu ajada põnevate inimestega ja ka kuulata huvitavaid lugusid. Messil on tihe programm millega saad tutvuda siin.
Tule ka meie juurest läbi ja ajame törts juttu.

mt_ignore

Nädalavahetusel toimus suur rula ja BMX rataste trikivõistlus Simpel Session, kus oli kohal palju maailmakuulsaid sportlaseid.
Enne aga kui võitlustele minna on vaja ka meelt lahutada ja juhtuski, et trikiratturid tulid meiega fatbike matkale. Meie talv ja rattad avaldasid neile ilmselgelt muljet ning nad jäid sõiduga väga rahule.


Nipernaadi rännak maastikumängMeeskonnakoolitused