escape room exit

Rube Goldberg

Rahulik, lõbus ja loominguline!


Rube Goldberg on loominguline ja lõbus masinaehitus, kust wi puudu ei ka võistlusmoment. Eesmärgiks on luua masin, mis sooritab lihtsa ülesande võimalikult keerukal viisil. Siinjuures on igaühel võimalus leida endas üles väike laps ja insener. Millal sina seda viimati tegid?

 

Kuidas masinaehitus käib?

Kõik tiimid saavad mängujuhilt oma käsutusse kindla arvu valitud vahendeid ja materjale, millest tuleb ehitada kindlatele reeglitele vastav õhupalli purustaja masin. Mängu käigus suheldakse efektiivselt oma tiimikaaslastega, planeeritakse ja püütakse jõuda võimalikult keerukate lahendusteni. Edu saavutamiseks tuleb olla loov ning mõelda kastist välja.

Mängu kestus on 2 kuni 3 tundi ja tegevus on paikne. Lõpptulemusena esitletakse ehitatud masinaid kõikidele asjaosalistele. Põnevust ja emotsiooni jagub!

 

Kuhu Rube Goldberg sobib?

Rube Goldbergi masinaehitus sobib kõige paremini suurele üritusele lisategevusena. Näiteks üheks tegevuseks ettevõtte suvepäevadele. Kuid samuti  kombineeritult seiklusmänguga või väiksemale üritusele põhitegevuseks. Eriti hästi sobib Rube Goldberg kokku diskgolfiga või põgenemisruumiga. Siis käib mängimine vahetustega, kord ehitad masinat, siis oled põgenemas põgenemisruumist või mängid diskgolfi.

Masinat saab ehitada nii siseruumides kui ka sobiva ilma korral väljas.

Osalejad arvavad

 
Imbi Loomets, Ale-Sepa Puhkekompleksis seiklemas, mai 2016

Reedene üritus sujus väga hästi ja mõlemad tegevused tekitasid elevust ja emotsiooni inimestes. Põgenemisruumis ei olnud keegi osalejatest varem käinud ja masinaehitus sobis suurepäraselt meie inseneride seltskonnale ja tekitas ohtralt hasarti.

 

Tellimine

Tellimiseks võta ühendust Alariga
Tel. 566332979
 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Võta ühendust!  

alar linna
alar@360.ee 
Tel. 56632979 

Saada päring 360 KRAADI tiimile siit