100 MÖLKI tahvlitega

Strateegia. Põnevus. Kiirus.

Meeskonnamäng, mis nõuab tiimilt head reageerimisvõimet ja pidevat tegevusplaani kohandamist vastavalt kiirelt muutuvale mänguseisule.
Kasuks tuleb oskus 100 piires liita ja lahutada!

100 Mölki on innovatiivne ja seiklusrikas strateegiamäng looduses, millel on veidi sarnasust klassikalise, puuklotsidega mängitava, Mölkky mänguga. Mänguväljaks on ümbruskonna maastik, kus asuvad hajutatult virtuaalsed kontrollpunktid. Tahvelarvuti juhatamisel tuleb need punktid üles leida, vastata küsimustele ja lahendada ülesandeid. Eesmärgiks on vastata kõikidele küsimustele ning saada skooriks täpselt 100 punkti! Mõnikord aga ei lähe kõik nii nagu plaanitud...

Iga meeskond saab endale suure ekraaniga tahvelarvuti, milles olevale kaardile on märgitud kontrollpunktide asukohad ning vihjed küsimuste või ülesannete kohta. Kuna mängu eesmärgiks on saada TÄPSELT 100 punkti, siis peate oma mänguplaani koostama nii, et see annab teie meeskonnale maksimaalselt hea tulemuse. Iga õige vastus annab teatud arvu pluss- või miinuspunkte ning vale vastus null punkti. Seetõttu tuleb teil pidevalt liita-lahutada, jälgida küsimuste teemasid ning otsustada, milliseid kontrollpunkte tasub õige lõppsumma saamiseks läbida.

Meeskonnal, kes vastab õigesti kõikidele küsimustele, on võimalus mäng võita. Aga alati nii hästi ei lähe. Mõnikord on punktini pääsemini „liiga seikluslik“ ja kavalam on seal mitte aega liigselt kulutada. Mõnele küsimusele on aga raske valesti vastata. :) Üllatusi ja ootamatuid olukordi mängus jagub! Kui ükski meeskond ei saavuta täpselt 100-punktilist tulemust, siis võidab sellele lähima tulemuse tegev meeskond.

Loe täpsemalt, kuidas me seda mängu mängime!

 

Mängu saate lisada ka oma ettevõttega seotud küsimusi.

Mäng kestab 1,5 või 2 tundi ning selle kestel läbitakse rahulikus tempos 2-6 km.

Mäng sobib hästi suure osalejate arvuga suvepäevadele, noorte- ja lasteüritustele.

  • Meie poolt on kogu ettevalmistus ja läbiviimine ning auhind parimale tiimile
  • 100 MÖLKI saab läbi viia kõikjal Eestis, iga majutusasutuse juures ja linnades
  • Toimub ka pimedas! Meie poolt igale osalejale LED pealamp. Vihma korral kõigile kilekeebid
  • Grupi suurus 10 kuni 400 inimest, ühes võistkonnas 3-5 inimest
  • Mäng kestab koos sissejuhatuse ja kokkuvõtte osaga orienteeruvalt 2 tundi
  • Mängu saab läbi viia eesti, inglise, vene ja soome keeles 

 

Osalejad arvavad

 

Merja Puskar, Selver Maria Talus, juuni 2016

„Kompaktne, õpetlik, meelelahutuslik“; „Lühikese ajaga suudeti suur auditoorium „kaasata“; „Palju mõnusat liikumist, mõtlemist, hasarti“; „Väga lahe ja huvitav“; „Sõbralik ja soe suhtumine“; „Üllatas positiivselt elektroonika vidinate esmakordne kasutamine“; „Täitis kõik ootused, oli kaasahaarav ja huvitav“; Jne…. Loeme koostöö kordaläinuks!

Ene Tüvi, Merko tiimiga mängimas,  suvi 2015

Meie meeskond tänab toreda mängu eest!  Kõik sujus ja kuigi mõni meie enda koostatud küsimus tekitas vaidlusi veel ka esmaspäeval tööl olles, jõuti hiljem üksmeelele.

Diana Kaljuneem, HAT-Auto Nelijärvel, suvi 2015

Meil oli tänu Teile ja Urmasele suurepärane laupäeva õhtu, kogu meie kamp jäi väga rahule, nii nii äge oli. Kiidusõnu jagub veel ka 3 päeva pärast suvepäeva ja juba mõeldakse, et kuidas saaks veel koos Teiega midagi vahvat teha. Suured suured tänud HAT-Auto kollektiivi poolt!

Veel osalejate arvamusi

Karin Kivari, Töötukassa tiim Padisel, sügis 2014

Suur tänu kiire reageerimise ja paindliku koostöö eest! Siivi oli tore mängujuht ja mäng ise väga põnev. Vaatamata saabunud pimedusele, lausvihma hoole, ühe meeskonna eksitusele pimedas metsas (kes ise väga nautisid olukorda :) ) saabusid rajalt tagasi äärmiselt rahulolevad ja rõõmsad osalejad! Tagasiside oli väga positiivne. AITÄH! Järgmiste kohtumiseni!

Birgit Kribal, Rahvusarhiiv Mäetaguse mõisas, sügis 2014

Osalejaile meeldis neljapäevana 100 MÖLKI strateegiamäng Mäetagusel igati ja mõistagi tunti lõpuks kõige enam pinget kolleegide vahelisest rebimisest. Küsimused olid sisukad ja eriti keerulised vastata just esmapilgul lihtsana paistnud loogikaküsimused. Aitäh korralduse eest! Kes osalesid, jäid igati rahule!Mariana Mutso, Viinistu, suvi 2014

Publik jäi VÄGA rahule! Paljudele oli see üldse esimene orienteerumise laadne kogemus, neile meeldiski just see, et said nii lihtsalt seda teha. Kontseptsiooni kiitsid ka sportlased. Oli nuputamist ja oli liikumist! Vedas ilma, maastiku ja meeskondadega - kõik oli super!

Meeskonnamängu korralduse tasu

10-le inimesele on 350€Kui mäng ei meeldi, ei pea maksma midagi
Iga lisanduv inimene 20€

Grupihinnad (osaleb rohkem kui 35 inimest):

36 - 50 inimest 850€
51-70 inimest 1000€
71-100 inimest 1320€
101-130 inimest 1560€
131-160 inimest 1880€

Kui üritus toimub meie partner-majutusasutuses, on võimalik arveldada koos muude teenustega. Anna meile sellest soovist teada kohe mängu tellides! Vaata kaardilt sobivat turismitalu.

Hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.
Meeskonnatöö praktika mängude läbiviija juriidiline nimi on Tiimitöö OÜ


Pane tiim proovile suures mölki mängus!

Helista Alarile ja küsi lisainfot: 56 632 979. Või saada kiri See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 © Seiklusfirma 360 KRAADI omalooming, 2014. 

Võta ühendust!  

alar linna
alar@360.ee 
Tel. 56632979 

Saada päring 360 KRAADI tiimile siit