Eesti mäng meeskonnatöö

Eesti mäng

Taasavasta Eestimaad!

Kas tead, kus asub suurim rändrahn, milline näeb välja viikinglaev Turm või millist tõugu lehmi on meil kõige enam? Eesti mäng nõuab nii teadmisi kui nuputamist ning selle käigus avastate koos meeskonnaga põnevaid ja eriskummalisi seiku ning paiku Eestimaal!

Selles mängus on teil kogu Eesti sõna otseses mõttes peopesal – mängualaks märgitud maastikul liikudes on abiks virtuaalne Eestimaa kaart. Mis on tiimiliikmele väike samm maastikul, on meeskonnale suur hüpe kaardil.  Nii saate lühikese aja jooksul ära käia nii Nasval kui Narvas. Mängus on oluline hea meeskonnatöö ja tegevuste koordineerimine.

Kuidas Eesti mäng käib?

Mängu läbiviimiskoha maastik on kui miniatuurne Eestimaa. Igal tiimil on Eestimaa avastamiseks suur pildikaart, millel on ajalooliste objektide, oluliste maamärkide ning lindude-loomade pildid, kuid puuduvad kohanimed. Paberkaardi, abistava elektroonilise kaardi ning vihjete paki abil tuleb su meeskonnal ülesannetes vihjatud asukohad üles leida.

Kus elab harjus? Kus asub suurim rändrahn? Satud külla Kihnu Virvele, kohtad mügrit ja püüad pepsi tinti! Igas avastatud paigas saad teada ka midagi põnevat selle koha või asuka kohta!

Edukas on meeskond, kes suudab paika panna õige mängustrateegia – milliseid Eestimaa paiku ja millal külastada. Kas Assamallasse minek tasub ära või piirduda Pivarootsiga? Edu toob nutikus, hea tiimitöö ja üheskoos õigesse Eestimaa punkti jõudmine. Iga tiimiliikme panus on oluline - asukohti leiab vaid kõiki abivahendeid kasutades! 

Seiklust lisab mängule juurde maastikul liikumine "otse" ja punktide külastamine kohtades kuhu teid ei lähe!

Kus saab meeskonnamängu mängida?

Virtuaalne Eesti vajab avarust. Eesti mängu saame teile korraldada enamiku majutuskohtade juures igal ajal ning ka pimedas! Kitsaks võivad jääda vaid väga väikese territooriumiga kohad. Tallinnas soovitame firmaürituste puhul valida Eesti mänguks Kadrioru park.

  • Eesti mängu korraldame ainult eesti keeles. Külalistele on mängust oma spets Eestit tutvustav versioon.
  • Grupi suurus 10-700
  • Pimedal ajal meie poolt ka pealambid ja külmal ajal talvevarustus!
  • Parimale tiimile auhind


Eesti mäng - meeskonnamäng maastikul  Meeskonnamäng Kadrioru pargis
Eesti mäng pimedal ajal Eesti mäng, mitte ainult firmaüritustele


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Osalejate muljeid 

 

Maigi Peeduli, Luhtre Turismitalus Eestit avastamas, Märts 2017

Mina ise kahjuks pidin varem ära minema ja ei saanudki osa võtta. Aga meeskonna sõnul oli vahva mäng! Igati lõbus tegevus. Tänud teile!!


Kert Paidre
, Kadrioru pargis treeningmängul 2017

Oli lahe mäng! See oli nagu virtuaaltuur, kust ei puudu hasart, uued teadmised ning meeskonnatöö. Tiir ümber Eesti on nüüdsest rangelt soovituslik kõigile! :)

 

Eesti mängu korralduse tasu

10-le inimesele 350€
Iga lisanduv inimene 20€

Grupihinnad (osaleb rohkem kui 35 inimest):

36-50 inimest 850€
51-70 inimest 1000€
71-100 inimest 1320€
101-130 inimest 1560€
131-160 inimest 1780€
161-200 inimest 2100€

Kui üritus toimub meie partner-majutusasutuses, on võimalik arveldada koos muude majutusteenustega. Anna meile sellest soovist teada kohe mängu tellides! Vaata kaardilt sobivat turismitalu.

Meeskonnatöö praktika mängude läbiviija juriidiline nimi on Tiimitöö OÜ
Hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.

 

Telli haarav Eesti mäng!

Helista kohe Alarile ja küsi lisainfot: 56632979 
Või saada kiri: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Saada päring!

 

 


©360 KRAADI Mänguskeem ja lahendus on 360 KRAADI omalooming, 2017.  Idee autor Alar, tiimis Urmas, Linda.
Kaardid Regio.

 

Võta ühendust!

alar linna
alar@360.ee
Tel. 56632979

Saada päring 360 KRAADI tiimile siit