Suvepäeva mängud ja seiklused

Suvepäevad


Firma suvepäevadel tasub kolleegidega võtta ette tegevus, milles on nii nalja kui põnevust, kuid tähtsal kohal on meeskonnatöö. Seepärast ei ole meie valikus ka saapaviset, küll aga haarvaid meeskonnamänge.

Korraldame suvepäevadel erinevaid enda väljamõeldud seiklusmänge gruppidele 8 kuni 600 inimest. Meeskonna tegevustes on liikumist, kuid see ei ole spordivõistlus. Olulisemal kohal on tegevused, mis parandavad meeskonna koostoimimist, suurendavad tiimitunnet või pakuvad intellektuaalset väljakutset. 
 

Koostöös korraldame kogu ürituse

Koostöös üritusturundusagentuuridega pakume kogu suvepäeva korraldust alates koha valikust kuni ürituse jäädvustamiseni. Seiklused, bändid, päevajuhid, heli - ja valgustehnika ja kõik muu sinna juurde kuuluv. 

Põnevaks suvepäevaks on kokku pandud programmid erinevate tegevustega, mis sisustavad lõbusalt kogu aktiivse osa päevast. Põhitegevuseks üks suur meeskonnamäng, millest võtavad osa kõik koos ning seejärel põnevad lisategevused.

 

Aitame leida sobiva suvepäeva toimumiskoha!

Korraldame suvepäevade mänge aastast 2003 ja oleme seiklusi korraldanud 226 erinevas Eesti turismitalus ning oskame anda nõu majutuskoha valikul. Vaata turismitalude kaarti või võta ühendust ja küsi nõu!

100 MÖLKI Suvepäevade maastikumängAardejaht seiklusmäng suvepäevaleRaharalli metsamäng meeskondadele

 

 

 

Võta ühendust!

alar linna
alar@360.ee
Tel. 56632979

Saada päring 360 KRAADI tiimile siit