Räätsamatk jõuluajal Kakerdaja rabas

mt_ignore

Talvine räätsamatk Tallinna lähedal asuvas väga põnevas looduspiirkonnas. Matka alustame Tallinnast tunnise autosõidu kaugusele jäävast RMK Noku talu parklast. 26 detsember on vaba päev, seepärast saame keset nädalat matkale minna! Mitu päeva on kindlasti toimunud suuremat sorti söömine ning nüüd on õige aeg natukene jalutada ja leiba luusse lasta.

Kakerdaja on Eesti üks tuntumaid ja enim külastatavamaid rabasid ja seda teenitult. Kakerdajas leidub kõike, mis ühes korralikus rabas olema peab - maaliline laugastik, älved, rabasaar, järv ja legendid.

Matkame räätsadega suurte laugaste vahel, ületame älveid ning liigume seal kuhu tavaliselt ei satuta, laudteest kaugel eemal. Naudime talvist raba ja metsa, vaatame loomade jälgi ja peame matkapikniku.
Rabamatk on looduselamus. Seepärast proovime võimalikult vähe mõjutada raba ning seal elavate loomade-lindude tegemisi. Matkajuht tõlgib kõik nähtu inimkeelde, et pilk oleks selge mis ümberringi toimub.


Matka pikkus

Matk kestab umbes 3h

 Kingi see seiklus!

Hind

Hind ühele inimesele on 33€
Lapsed poole hinnaga

Hind sisaldab: 

Matkajuhi teenuseid
Räätsade kasutamist
Sääriseid (vajadusel)
Matkaeinet
Käibemaksu

Lisainfo

Raimo See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. Tel. 56864634

Ürituse info

Kuupäev 26.12.2017, 12:00
Ürituse lõpp 26.12.2017, 16:00
Grupi suurus 16
Kohti järgi 16
Hind €33.00
Alguskoht
Kakerdaja raba
Unnamed Road, 74408 Harju maakond, Eesti
Kakerdaja raba

Venue Information - Kakerdaja raba

Stardikoht Kakerdaja raba matkale, Noku talu lõkkekoht.

€33.00 16
Jaga seda üritust: