Faks peakontorist meeskonnatreening

Faks peakontorist

Meeskonnatreening looduses

Selles mängus tuleb koos töökaaslastega nö tundmatus kohas vette hüpata ja asuda tekkinud olukorda lahendama. See mäng erineb teistest meeskonnamängudest, kuna omavahelist mõõduvõtmist siin ei ole. Pigem on see praktiline meeskonnakoolitus, milles küll puudub teooria osa, kuid mis annab teile tööriistad meeskonnatöö arendamiseks.

Kuidas meeskonnamäng käib?

Mäng algab faksi saabumisega peakontorist. Seal on lühidalt kirjas ülesanne, mis teie meeskonnal tuleb täita ning rohkem lisainfot peakontor ei jaga. Legendi järgi on saabunud kulleriga ka kast töövahenditega milles on nii paberit pliiatsit, kui tehnilisi vahendeid. Kasti avades läheb aeg käima ja edasi on teil vaja meeskonnad efektiivselt tööle saada, et ülesanne täita. 

Ülesande täitmine vältab 1,5 tundi. Selle aja jooksul tuleb teil ilma lisajuhendamiseta jagada meeskonnas rollid, koordineerida tegevusi ja õigesti aega planeerida. Samal ajal liigute maastikul ning peate efektiivselt kasutama olemasolevaid tehnilisi abivahendeid: õues kasutatavaid nutiseadmeid ja raadiosaatjaid omavaheliseks suhtlemiseks ja koostöö korraldamiseks.

Selles mängus võib juhtuda ka nii, et peakontori püstitatud eesmärk jääb teil meeskonnana saavutamata. Sellevõrra rohkem on teil kasu hilisemast kokkuvõtvast arutelust ja analüüsist, mis meeskonnatööd parandada aitab.

*Tegevus toimub kahes osas: 1,5 tundi maastikul ning 1 tund osalejate omavahelist arutelu ja analüüsi. 
*Osalejate arv 12 kuni 60
*Mängu läbiivmise keeled: eesti, inglise, soome

Täpsemat tegevuse sisu enne mängu osalistele ei jagata. Riietumisel tuleb valmistuda maastikul liikumiseks, kõik muu selgub kohapeal! Mäng sobib hästi meeskonnakoolitusele.

Meeskonnatreening faks peakontorist Meeskonnaharjutus faks peakontorist

 

 

  

 

Osalejad arvavad

 

Ave Merilain, JELD-WEN Eesti A/S Rakveres mängimas, 2017 kevad

Sain taas kuulda väga head tagasisidet. See mäng seminari viimases osas oli olnud väga mõnus. Hoolimata sellest, et mäng ei kohustunud võistlema teise meeskonnaga, siis olevat ikka väike hasart sisse tulnud. Igal juhul olid kõik rahul ja mina see hulgas. Seega olen veendunud, et jätkame tulevikus Teiega koostööd.

Aive Uus, Concise Systems tiimiga Nõmmel mängimas, 2017 talv

Meie meeskond jäi mänguga rahule :-) Üldiselt mõnus adrenaliin tuli ja meeskonnavaim ja kõik olid väga rahul pärast. Vaid ühel eesti keelt mitte oskaval inimesel on raske kaasa tulla, sest hasart oli suur ja tõlkimisest ei tule midagi välja.


Telli meeskonnamäng!

Helista Alarile, tel 56632979 või saada kiri See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Meeskonnatöömängude läbiviija juriidiline nimi on Tiimitöö OÜ

  

Saada päring!

 

 

 

Võta ühendust!

alar linna
alar@360.ee
Tel. 56632979

Saada päring 360 KRAADI tiimile siit