Roboti ehitus töötuba ettevõtte üritustele

Robot Wars

Haarav meeskonnatöö!

Võistlevatel meeskondadel tuleb etteantud detailikomplekti abil ehitada töötav puldiga juhitav robot, millega hiljem teiste tiimide robotitega lahingus mõõtu võtta. Robotite ehitamise töötoas on legolaadsed konstruktorite komplektid, mille südameks on ettevalmistatud mootoritega liikuri põhi. Üritus algab meeskondade loomisega ja robotite eesmärgi tutvustamisega. Seejärel kulub meeskondadel 1-2 tundi ehitustööks ning seejärel asuvad need robotid võistlustulle konkreetset ülesannet täitma!

 

Robotite ehitamine on lihtne!

Kuigi iga tiimi stardikomplektis on võrdne arv detaile, võid kindel olla, et võistlustulle asuvad eriilmelised ja erinevate lahendustega masinad! Ehitamine on lihtne ja seda saate teha ilma tööriistadeta – teil on vaja vaid koos meeskonnaga otsustada, milline robot etteantud ülesannet kõige paremini täidab!  Roboti ehitamine sobib kõigile - algajast kuni progejani! Roboti süda ehk liikur on juba eelnevalt komplekteeritud ja programmeeritud ja seda saate juhtida puldi abil. Seetõttu sobib roboti ehitamine ka täiesti tehnikakaugele inimesele! Võite piirduda ka ainult robotile uue kuju andmisega! Robotite ettevalmistamine võistluseks kestab minimaalselt 1 tund.


Kes aga soovivad ehitamisega rohkem tegeleda, saavad lisada liikurile uusi funktsioone, lisamootoreid ning kokku panna erinevaid agregaate. Robotil oleva ekraani kaudu saate muuta puldiga juhtimist, lisada robotile tarkust või muuta funktsioone. Kui soovid, saad ka roboti oma käe järgi ümber programmeerida kasutades lihtsat piltidega programmi. Kui oskad, saad ka kogu koodi käsitsi ringi kirjutada!


Robot Wars finaalvõistlus on lõbus ja haarav!

Robot Warsi finaal on võistlus! Enne põhisõite teevad tiimid soojenduseks vigursõitu ja täidavad kogu tiimile mõeldud lisaülesanded, millega saab roboti juhtimise korralikult käppa. Lahing toimub spetsiaalsel võistlusareenil kahe roboti omavahelise mõõduvõtmisega. Üheminutilised raundid on tõeliselt haaravad, hasarti tekitavad ning äärmiselt meeleolukad!

Robot Wars on hea meeskonnamäng siseruumides!

Robotitega üritist saab ette võtta suvel ka õues, kuid siseruumides saab seda teha igal ajal. Ürituse saame teile korraldada igal pool, kus teil toimub seminar või koolitus – turismitalus, konverentsikeskuses, firma tööruumides jne. 

  • Osalejate arv: 10-50
  • Läbiviimise keeld: eesti, inglise
  • Kestvus: tavapäraselt 2,5h (max kuni  4h)


Roboti ehitamine Roboti ehitus ja võistlus Robotite võistlus on lõbus!  Robootika firmadele

 

 

  

 

 

 

 
 

 

 


Osalejad arvavad


Maria Lasprilla
, Pipedrive tiimiga Talinnas kevad 2017

Meie tiimile tegevus meeldis! Mõned meist olid alguses väga skeptilised, kuid hiljem arvasid, et oli väga lõbus ja kaasahaarav. Ühe tiimiliikme sõnad olid: "Mul olid kahtlused "robotite" kohta, aga tegelikkuses osutus see väga lõbusaks ja haaravaks kogemuseks. Me jagasin muljeid teistelegi meie inimestele juhuks kui nad otsivad meeskonnaüritusi :)

Janar Soidla, treening üritusel sügis 2016 

Kartsin, et need robotid on igavad ja keerukad, aga põhendamatult. Nalja sai ja ehitamine oli igati OK.


Korralduse tasu

10-le inimesele 350 €
Kui mäng ei meeldi, ei pea maksma midagiIga lisanduv inimene 20 €

Hind sisaldab käibemaksu 20%

 
Tellimine

Tellimiseks võta ühendust Alariga!
Tel. 56632979  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.


Saada päring!

 

 

 

 

Võta ühendust!

alar linna
alar@360.ee
Tel. 56632979

Saada päring 360 KRAADI tiimile siit