meeskonnamangud 2

Meeskonnakoolitus

Suurenda tiimitunnet!

Usume, et ka hästi koostoimiv tiim vajab regulaarselt lõbusat tiimiüritust! Tulemuslik meeskonnaüritus on lõbus ja haarav ning selles saadavat kogemust annab rakendada igapäevatöös. Lisaks meeskonnatunde suurendamisele peab ka muljeid ja emotsioone jätkuma kauaks!


Meeskonnatöö mäng koos analüüsiga

Faks peakontorist, NoeEasyDay ja Meeskonnatöö Olümpia meeskonnamängudega koos pakume peale aktiivset osa tegevuse analüüsi ja kokkuvõtet. Tund kuni kaks vältav kokkuvõtte osa on ühine arutelu ja ei ole teooria kuulamine ega hinnangute andmine. See on nagu tööriist, mis aitab meeskonna koostoimimise kaardistada ja annab mõtteid selle parandamiseks.


Meeskonnatöö koolitajad

Täpse eesmärgiga koolituse, sügavama teooria osaga või konkreetset probleemi lahendava meeskonnakoolitused korraldame koostöös professionaalsete koolitajatega. Kõige paremini sobivad teooria osaga meeskonnakoolitusele NoEasyDay, Raharalli ja Fax peakontorist mängud. Aga oleme koolitustel korraldanud ka Filmifestivali, Fotojahti ja 100 MÖLKI mänge ning teinud erilahendusi.

Teeme koostööd mitmete heade koolitajatega:

Kristel Rannamees
Sisemine Areng
www.sisemineareng.ee

Anne-Mari Ernesaks
Psience
www.psience.ee

Marge Vellesalu-Murik
Rõõmukiir
www.roomukiir.ee

Jaanus Kangur
Kangur Koolitus
www.kangurkoolitus.com

Invicta
Erinevad koolitajad
www.invicta.ee

Motivaator
Erinevad koolitajad
www.motivaator.ee


Küsi meeskonnakoolitust!

Helista Alarile, tel 56632979 või saada kiri See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Meeskonnatöömängude läbiviija juriidiline nimi on Tiimitöö OÜ

 


Saada päring!

 

 

Võta ühendust!

alar linna
alar@360.ee
Tel. 56632979

Saada päring 360 KRAADI tiimile siit