Võhandu maratoni paadirent 2016

03Dets2015

mt_ignore

Nii nagu igal eelneval oleme ka sel aastal Võhandu maratonil kohal ning rendime varustust. Pilte ja tehnilisi andmeid erinevatest alustest näed meie matkavarustuse lehelt Vasakult menüüst vali sobiv sõiduk. NB! kõikidele siin lisatud kirjeldustele on hinnapakkumine antud koos paadi transpordiga starti ja hiljem üleskorjamisega finishist.(v.a parved/raftid)

Kahesed kajakid

Boreal Esperanto kajakid. 
Esperantod on hea mahutavuse, stabiilsususega kajakid. Eriti on kajaki puhul rõhutatud mugavuse aspekti. Alustates korralikest dekikummidest ning lõpetades mõnusate reguleeritavate pehmete istmetega, mis takistavad tagumiku maitse teket viimastel kilomeetritel. 


1x Star duo kahene kajakk. Star duo on natukene lühem kui Esperanto ning madalama dekiga. Kiiruselt peaaegu sarnased kuid arvan, et grammivõrra Esperantost aeglasem.

Hind kahestel 75€ Hind sisaldab kajakki, pritsmepõllesid, aerusid, ohutusvesti, kajaki transporti alguspunkti ja üles korjamist finishist, kajakk on varustatud tüüriga.  

Ühesed kajakid: 

Seabird Expedition HVPE

Seabird Expedition on populaarne mudel millega sõidetakse üpris palju maratone. Tänu oma kujule ja pikale veeliinile on kajakk kiire. Mõnevõrra ebastabiilsem kui järgmine mudel Point PicNic. Expeditionil on kokpiti ees lisaks dekikummidele ka  kaanega suletav päevaluuk, kus on mõnus hoida kas kaamerat, batoonikesi või muud vajalikku varustust. 

Seabird Expeditioni hind: 65€  Hind sisaldab kajakki, pritsmepõlle, aeru, ohutusvesti, kajaki transporti alguspunkti ja üles korjamist finishist, kajakk on varustatud tüüriga.

Point Picnic

Point on mõnus ja stabiilne kajakk. Kuna tal pikkust nõksa vähem kui eelnimetatutel siis on sel ka parem manööverdavus. Väga sobilik algajatele, kes ei tunne end kõige stabiilsemalt kajakis. 

Hind 55€ Hind sisaldab kajakki, pritsmepõlle, aeru, ohutusvesti, kajaki transporti alguspunkti ja üles korjamist finishist

 

Kanuud

Tahe Marine Aqua Avant

Korralik kanuu mis kannatab kive ja kände, kuna materjaliks erinevalt mitmetest teistest kanuudest on plastik, väga põrutuskindel. Lisaks on mõlemil pool kanuud õhkpadjad mis takistavad ümbermineku korral kanuu põhjavajumist.

 

Hind: 65€ Hind sisaldab: aerusid, ohutusveste, kanuu transporti alguspunkti ja üleskorjamist finishist

Parved

Rendime Vene päritolu Vegas parvesid. Mahutab see 6 aerutajat- seltis segasem!  Raft kaalub üle 50 kg ning tühjana mahub suurema auto pagasnikusse. Parve vedamiseks sobib suvaline järelhaagis (rendi bensiinijaamast) Raft mahub ka suuremasse autosse! 

Hind 64€ Hind sisaldab: 6x mõla, 6x ohutusvesti ja 1x pump 

 

Lisainfo

Raimo See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  Tel. 56864634

 

PS! Kui Sulle on esitatud arve, kuid soovid siiski broneeringust loobuda siis kuni 01.03.16 tagastatakse 50% rendi summast. Alates märtsist renditasu ei tagastata.  


Meeskonnatöö mängud seminaridelematkad Rummu karjäärisUus meeskonnamäng maastikul